Inwestycje biurowe w Łodzi

W wielu miastach, takich jak Warszawa, Wrocław czy Kraków powstają prestiżowe inwestycje biurowe. Inwestorzy nie muszą się bać, że te nowoczesne budynki będą stać puste. Na rynku mamy do czynienia z ogromnym zainteresowaniem budynkami biurowymi. Dotyczy to nie tylko dużych aglomeracji. Coraz częściej deweloperzy rozglądają się za miastami takimi jak Łódź, które są bardzo dobrze skomunikowane z resztą kraju, a nie cierpią jeszcze na wysokie czynsze jak przykładowo w stolicy.

Łódź przyciąga przede wszystkim swoją lokalizacją w centrum kraju. Miasto otoczone jest przez drogi ekspresowe, dzięki czemu łatwo tu trafić. Na popularność wśród deweloperów ma także rozkwit miasta, które odzyskuje powoli dawny blask. Obecnie w planach jest nawet 15 inwestycji biurowych. Zaletą wielu inwestycji jest ich położenie w stosunku do innych udogodnień, takich jak komunikacja miejska. Dobrym przykładem jest biurowiec imagine w Łodzi, który ma być kompleksem 3 budynków mieszczących się przy głównej arterii dróg. W dodatku w budynek ma także przysłużyć się swojemu otoczeniu. Pracownicy i społeczność będą mogli skorzystać z przestrzeni zielonej w jego bezpośrednim otoczeniu.

biurowiec w Łodzi

Miasta, takie jak Łódź są atrakcyjne wobec firm, które szukają dogodnego miejsca dla swojego biznesu. Czynsze w dużych aglomeracjach potrafią być wysokie. Pomimo budowy wielu obiektów trudno jest się spotkać z sytuacją, że budynki długo stoją puste. Firmy bardzo cenią sobie nowoczesne technologie biurowe i możliwość dostosowania przestrzeni pod potrzeby swojej firmy. Popularne są zarówno przestrzenie open space, typowe ustawienie gabinetowe lub nawet mieszane.

Firmy, które chcą znaleźć miejsce dla swojej działalności, z pewnością znajdą przyjazną przystań właśnie w Łodzi. Dynamiczny rozwój miasta sprawia, że powstają tu coraz nowsze możliwości rozwoju co jest zdecydowaną przewagą nad dużymi aglomeracjami. Biznes można ulokować obecnie w prestiżowych częściach miasta, które dobrze są skomunikowane z drogami dojazdowymi zarówno dla pracowników jak i potencjalnych klientów.