Księgowość zawsze pod ręką!

księgowość

Czy myślałeś kiedyś o tym, że mógłbyś mieć księgowość swojej firmy zawsze pod ręką? Czy to rozwiązanie nie byłoby prostsze niż dotychczasowe dzwonienie i jeżdżenie do biura rachunkowego czy księgowego, który zajmuje się naszymi finansami? Okazuje się, że teraz takie rozwiązanie jest możliwe.

Wszystko to za sprawą rewolucji na rynku księgowości mobilnej online – Taxomatic. Program ten wykorzystuje najnowsze technologie do tego, by pomóc Ci nie zaplątać się w procedurach związanych z prowadzeniem księgowości własnej firmy. Wystarczy, że zdecydujesz się na wypróbowanie programu, a zostanie udzielony Ci darmowy pakiet startowy, z którego będziesz mógł korzystać w każdym miejscu i o każdej porze.

Mobilność to zaleta XXI wieku

Dziś, kiedy myślimy o tym, co to znaczy być mobilnym, na pierwszą myśl przychodzą nam nasze urządzenia przenośne, sterowane za pomocą palca i wykorzystujące Internet. Program Taxomatic wykorzystuje te udogodnienia, dzięki czemu jest jednym z najwygodniejszych narzędzi do pracy. Możemy bowiem korzystać z niego wtedy, gdy tylko chcemy – czy to w środku nocy, czy leżąc w łóżku i czytając książkę. Zawsze, gdy tylko będziemy potrzebowali przypomnieć sobie stare faktury, zapoznać się z prognozami podatku dochodowego czy VAT, albo po prostu – z raportem generowanym przez narzędzie – możemy to zrobić za pomocą laptopa, smartfona czy tabletu.

 księgowość online

Dlaczego Taxomatic to lepsze rozwiązanie niż tradycyjny księgowy?

Na to pytanie można odnaleźć wiele odpowiedzi. Dziś jednak skupiamy się na wygodzie prowadzenia księgowości samodzielnie online. Warto pamiętać o tym, że współpracując z księgowym, jesteśmy stale uzależnieni od godzin jego pracy, a więc trudno nam będzie uzyskać coś „na teraz” na przykład po godzinie 17. Trzeba wiedzieć również, że nasz księgowy czy też biuro rachunkowe, z którego usług korzystamy, posiada oprócz nas jeszcze innych klientów. Może się więc okazać, że będziemy ze swoim zapytaniem czekać w kolejce, ponieważ pracownicy będą w tym momencie zajęci zupełnie inną sprawą. Podczas pracy z programem Taxomatic na takie niedogodności nie będziemy narażeni. Z opcji narzędzia skorzystamy zawsze wtedy, kiedy będziemy tego potrzebowali.